Urban Exploration w Polsce - Polskie Forum Eksploracyjne Strona Główna Urban Exploration w Polsce - Polskie Forum Eksploracyjne
www.OPUSZCZONE.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wykazanie się na forum
Autor Wiadomość
Advance 
...zielono mi

Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Gru, 2012   Wykazanie się na forum

Aby uzyskać dostęp do niewidocznej części forum, wg. regulaminu trzeba się wykazać sensownymi postami.
Być może jestem mało kreatywny, ale nie bardzo mam jak to zrobić.
W dostępnej dla mnie części forum nie ma tematów w których trwa jakakolwiek dyskusja, przez co nie mogę się wypowiedzieć. Bez sensu jest napisać np: "też tu byłem" pod czyimś raportem, albo witać się z każdym w temacie zgłoszeniowy profil ;)
 
 
meickel 
opuszczony


Wiek: 48
Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 624
Skąd: Poznań / Olsztyn
Wysłany: Sob 29 Gru, 2012   

Nie da się ukryć, że środki bezpieczeństwa są nieco przesadne w stosunku do chronionej zawartości.
_________________
Ślady zaginionej cywilizacji: http://www.closeddoor.eu
 
 
Krawiec 
opuszczony


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 373
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 30 Gru, 2012   

Niewielki tam ruch. Większość tematów na fejsie się omawia lub po prostu na wspólnych spotkaniach wyjazdowo - rekreacyjnych :)
 
 
Bogus_law 
...zielono mi


Wiek: 50
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Sty, 2013   

FB powoli zastępuje fora, a szkoda bo na forum zdecydowanie łatwiej znaleźć archiwalne materiały. Znak czasów ;)
 
 
MayRah 
opuszczony


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 579
Skąd: Poznań - świat
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

Generalnie FB w moim odczuciu to upublicznienie czegoś co powinno być niedostępne lub dostępne dla ograniczonej liczby osób. Zawsze tam będzie i jak ktoś się postara zawsze się tam dostanie. z Forum już trudniej - wolę tematycznie bywać na forach niż na FB - tu jestem pod nickiem...

A co do wchodzenia w bardziej uprzywilejowane rewiry forum - nie wszystko jest dla wszystkich z rożnych powodów, takie mam wrażenie i zgadzam się z tym. Pozdro
_________________
cosmic gardener of the city
 
 
Bogus_law 
...zielono mi


Wiek: 50
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

Rozumiem potrzebę ograniczania dostępu do niektórych wiadomości. Tylko tutaj np. nie ma gdzie zapytać czy dana miejscówka jeszcze istnieje czy nie. Trochę frustruje kiedy na jednym wyjeździe okazuje się że 1/3 zaplanowanych atrakcji jest niedostępna.
 
 
meickel 
opuszczony


Wiek: 48
Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 624
Skąd: Poznań / Olsztyn
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

W zakazanym mieście mogliby nie zrozumieć tej potrzeby. Tam są ludzie, którzy nie jeżdżą za cudzymi namiarami, ale znajdują nowe obiekty :razz:
_________________
Ślady zaginionej cywilizacji: http://www.closeddoor.eu
 
 
Bogus_law 
...zielono mi


Wiek: 50
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

He he, zauważyłem u siebie już taki odruch, mijamy działająca gorzelnie i od razu jak u sępa. Zapiszcie namiar, pewnie niedługo splajtuje i będzie nasza ;) .
 
 
Klamra 
opuszczony


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 45
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 11 Sty, 2013   

myślę, że jeszcze te parę lat temu, te restrykcje miały sens. Dzisiaj już nie. Jak ktoś coś będzie chciał znaleźć, to znajdzie. Jeśli się przy tym napoci, nawet nie mając dostępu tutaj, to i tak jest bardziej wiarygodny, bo mu się chciało trzepać w sieci, nie tylko na ogólnodostępnych forach i stronach.
Zgodzę się z MayRah co do FB. To okropny stwór, który wyciąga z człowieka całą prywatność. Nie ważne, czy ma fejkowe imie i nazwisko, czy nie ma tam ani jednego zdjęcia. Jeśli ma prawdziwe dane, upublicznia swoją prywatność. A jeśli fejkuje, to pozuje na kogoś kim nie jest, w portalu w którym generalnie wszyscy się lansują.
A w ogóle to totalnie niezrozumiały jest dla mnie fakt posiadania profilu na FB przez portal Opuszczone.com Wybaczcie ale dla mnie to zalatuje hipokryzją.
_________________
I see sound
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Pią 11 Sty, 2013   

Klamra napisał/a:
myślę, że jeszcze te parę lat temu, te restrykcje miały sens. Dzisiaj już nie. Jak ktoś coś będzie chciał znaleźć, to znajdzie. Jeśli się przy tym napoci, nawet nie mając dostępu tutaj, to i tak jest bardziej wiarygodny, bo mu się chciało trzepać w sieci, nie tylko na ogólnodostępnych forach i stronach.
Zgodzę się z MayRah co do FB. To okropny stwór, który wyciąga z człowieka całą prywatność. Nie ważne, czy ma fejkowe imie i nazwisko, czy nie ma tam ani jednego zdjęcia. Jeśli ma prawdziwe dane, upublicznia swoją prywatność. A jeśli fejkuje, to pozuje na kogoś kim nie jest, w portalu w którym generalnie wszyscy się lansują.
A w ogóle to totalnie niezrozumiały jest dla mnie fakt posiadania profilu na FB przez portal Opuszczone.com Wybaczcie ale dla mnie to zalatuje hipokryzją.


jest wiele rzeczy ktorych rozumiec nie musicie :) czesc siega korzeni i decyzji u podstaw, czesc ewoluowala.
kazdy robi to co robi i tym pokazuje kim jest, albo bedziemy to krytykowac przez swoj pryzmat albo po prostu olejemy a kazdy inteligentny zrozumie odpowiednio.
 
 
Klamra 
opuszczony


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 45
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 12 Sty, 2013   

Ależ masz rację. Nie muszę wszystkiego rozumieć. To wasze decyzję. Wiadomo, że ludzie się zmieniają całe życie. Opuszcone istnieją już bardzo długo, więc wiadomo, że w jakiś sposób ekipa ewoluowała. To tylko moje zdanie, patrzącego z boku i widzącego to powierzchownie. Nie znam was osobiście, więc nie mogę się w to zagłębiać. To jest spostrzeżenie, pewna subiektywna ocena. Tak samo nikt nie musi rozumieć z jakich pobudek ja uprawiam urbex, bo akurat uzewnętrzniam to w inny sposób niż wy (strikte ekipa opuszczonych, a nie ludzie z forum) ten wpis był może i krytykujący, ale na pewno nie złośliwy :)
Każdy z nas swoje podwórko i każdy po swojemu je uprawia, nawet we spólnym otoczeniu :)
I prawo do subiektywnej oceny tez ma każdy
_________________
I see sound
Ostatnio zmieniony przez Klamra Sob 12 Sty, 2013, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ziemor 
opuszczony

Wiek: 50
Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 117
Skąd: Bielsko - Czechowice
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Część rzeczy musi być za zamkniętymi drzwiami
Przykład ?
https://picasaweb.google.com/106696409185190127872/ZagEbie?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLDR9Y_tt8qbdg&feat=directlink
Przecież jak bym dał namiary na miejsce to zaraz złomiarze dali by czadu - zobaczcie te piece gazowe he he nic tylko brać a dodam że miejsce do rabunku jest super - zero ochrony i gęste zarośla maskujące he he
Co więcej jak złomiarze dadzą czadu to zaraz zamyka się budynek i daje ochrona więc i dla nas też strata bo buda zamknięta a i do oglądania mniej
Więc
Jestem za tym by część rzeczy jak najbardziej była tylko dla starych wyjadaczy
Co więcej to forum powinno tak być zrobione bym mógł powyższy link do zdjęć tak zamontować by był widoczny tylko dla starych wyjadaczy !!!
_________________
III Film o Kozubniku
Ostatnio zmieniony przez ziemor Nie 13 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

ziemor napisał/a:
Część rzeczy musi być za zamkniętymi drzwiami
Przykład ?
https://picasaweb.google.com/106696409185190127872/ZagEbie?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLDR9Y_tt8qbdg&feat=directlink
Przecież jak bym dał namiary na miejsce to zaraz złomiarze dali by czadu - zobaczcie te piece gazowe he he nic tylko brać a dodam że miejsce do rabunku jest super - zero ochrony i gęste zarośla maskujące he he
Co więcej jak złomiarze dadzą czadu to zaraz zamyka się budynek i daje ochrona więc i dla nas też strata bo buda zamknięta a i do oglądania mniej
Więc
Jestem za tym by część rzeczy jak najbardziej była tylko dla starych wyjadaczy
Co więcej to forum powinno tak być zrobione bym mógł powyższy link do zdjęć tak zamontować by był widoczny tylko dla starych wyjadaczy !!!


to wklej w czesci ""forum ekploratorow" ;)
 
 
Krawiec 
opuszczony


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 373
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Fejs ma swoje dobre jak i złe strony, jest to po prostu globalne forum i cały knyf polega rozsądnym udostępnianiu swoich treści. Czy ktoś się tam lansuje i pręży to rybka mnie to ( a jest tam robactwa od cholery i ciut ciut ), ważne, że mam stały kontakt i wymianę informacji z ludźmi, których poznałem właśnie dzięki forum UrbxZone. Klamra, jak będę organizował wyjazd to poinformuję i zaproszę :)
Jest jeszcze tyle obiektów nieodkrytych, że głowa mała. Wystarczy posiedzieć nad mapami, poszukać informacji na portalach regionalnych i branżowych, podjechać na miejsce i zweryfikować stan. Ileż w tym niewymuszonej frajdy i prawdziwej pasji, co dla rzeszy gówniarstwa m.in. z fejsa jest to powód do ubarwiania swojej osoby.
 
 
Klamra 
opuszczony


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 45
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Dzięki Krawiec, ale nie mam konta na mordoksiążce :P
Ale chętnie w sumie mógłbym się wybrać z kimś z was na "spacer"
Być może jestem wygodny, ale nie lubię łazić w zimie, bo jestem zmarzluchem :P
Czekam na ocieplenie. Gdyby coś, to kontakt do mnie - marcin@dzem.pl
Głównie łazikuje w małych grupach, 2/3 osoby. 5 to max. Potem to już dla mnie tłum :P
Za granicę, jeżdżę rzadko, bo moja specyfika pracy mi na to nie pozwala :(
_________________
I see sound
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group